AdresářObaláře.czStroje a nástroje na výrobu obalových prostředků   > Stroje pro výrobu plastových a kombinovaných produktů
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ Přidat
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : Napište nám
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČO  
  Heslo  
  CZ SK  
Nevíte heslo?
 


 Sešívačky.cz

 Sešívačky a kartonážní
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 Výrobce kartonážních
 sešívaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Německý specialista
 na šití kartonů.

 www.mezger.cz

 
Přiřadit firmu do kategorie
 
 

Stroje pro výrobu plastových a kombinovaných produktů

 
  O úroveň výš do Stroje a nástroje na výrobu obalových prostředků  

 
 PODKATEGORIE
 
 • Svařovací stroje pro plastové fólie  
 • Tvarovací stroje
 • Vstřikovací stroje
 • Vyfukovací stroje
 • Vytlačovací stroje - extrudéry
 • Stroje na výrobu plastových sáčků a pytlů  
 • Stroje na výrobu výstelkových materiálů
 • Natírací stroje pro folie
 • Sušičky surovin pro výrobu obalů
 • Zásobníky granulátu
 • Stroje na výrobu smrštitelných etiket


 •  DODAVATELÉ  

  Jen české firmy - Jen slovenské firmy - S adresami - S produkty - S krátkými popisy - S dlouhými popisy
  YNNA spol. s r.o. Firma vznikla v roce 1993 a zabývá se dodávkou, montáží a servisem zařízení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu a vakua.

  BOHEMIA GRAFIA PRAHA BOHEMIA-GRAFIA dováží do republiky tak, jako jiné firmy zaměřené na NÁKUP a PRODEJ použité technologie, takovéto stroje a linky pro začátečníky i pokročilé, již déle jak 17 let. V samém prvopočátku to byl především archový ofsetový tisk a další linky dle potřeby - později se k ofsetovým tiskovým strojům přidaly flexotiskové a hlubotiskové, dále stroje konečného zpracování a nakonec i kartonážní. Tím byl vlastně vytvořen základ dnešní dodavatelské palety společnosti BOHEMIA - GRAFIA.

  Ing. Petr Zahradník - KDZ KM Rodinná firma zabývající se modernizací řazaček materiálů, opravami a údržbou, přestavbami starých zařízení na zařízení odpovídající současným požadavkům a normám. Na námi dodaný stroj obdrží zákazník "Prohlášení o shodě"

  kArtpen s.r.o. Jsme firma zabývající se designem obalových materiálů, ať již dárkových, tak klasických přepravek, vlastníme grafické studio, vzorovací studio, zajišťujeme tisk. Malonákladové zakázky jsme schopni vyrobit bez použití raznic, vlastníme ploterovací zařízení 1300 x 1700mm. Vzorujeme a vyrábíme POS, PLV materiály, tiskové materiály atd.

  Ferma spol. s.r.o. Ferma spol.s.r.o.vyroba obalov z plastov vstrekovanim ,obaly na sperky ,odznaky,mince,drobne predmety,krabice na zakazku,obaly pre kozmetiku,Vyroba technickych vyliskov,vzhladovych vyliskov.Vysekavanie papiera,lepenky,molitanu, Kompletna vyroba nastennych hodin z plastov,dreva a ine. Lisovanie plastov na objednavku. Kompletaz polotovarov.

  ABALEX, s.r.o. Blistrové obaly, včetně kompletace, plastové misky, proložky.Balící a tvarovací stroje. Dopravníky, strojní a zámečnická výroba, výroba forem pro blistrové tvarovky.

  PAPTEC, spol. s r.o. Výroba a dodávky průmyslových nožů, čepelí, žiletek, výsekových protiplechů, řezacích a převíjecích strojů pro papír, lepenky, kartony, textilie a folie včetně jejich rekonstrukce, ostření nožů.

  Vöhringer engineering PET Vyfukovací stroje - nízkonákladové pro výrobu láhví a obalů do 2 či 10 litrů PET Can-Linie - výroba PET "plechovek", konzerv PET Plnící linky - sycené i nesycené nápoje PET Mobilní Truck - výroba PET obalů a stáčení pitné vody kdekoli na světě

   
  Profi Pack s.r.o.  __   
       
   
  Copyright © Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 Prohlížením obsahu akceptujete podmínky uvedené ZDE Aktualizace: 24.02.2018 MAPA SERVERU