HOME > KARTA FIRMY
Adresář Obaláře
OBALÁŘSKÝ INFORMAČNÍ SYSTÉM
OBALY
 
 : DODAVATELÉ Přidat
 : PRODUKTY
 : POPTÁVKY Přidat
 : NABÍDKY
 : PRACOVNÍ MÍSTA
 : NOVINKY
 : PORADNA
 : DISKUZE
 : O projektu
 : Napište nám
 : Inzerce
  PŘIHLÁŠENÍ  
  IČO  
  Heslo  
  CZ SK  
Nevíte heslo?
 


 Sešívačky.cz

 Sešívačky a kartonážní
 spony. E-SHOP

 www.sesivacky.cz

 Josef Kihlberg
 Výrobce kartonážních
 sešívaček.

 www.josef-kihlberg.eu

 MEZGER GmbH
 Německý specialista
 na šití kartonů.

 www.mezger.cz

 
Edituj záznam
 
 
 
 
 
BBH ŠTÍTKÁRNA, spol. s r.o.
   
   
OBCHODNÍ NÁZEV FIRMY BBH ŠTÍTKÁRNA, spol. s r.o.
IČO 47217332 ( ARES rejstřík )
   
KONTAKTNÍ OSOBA Jiří Novotný
   
ADRESA Průmyslová 13
  České Budějovice
  371 29
  Česká Republika
  Najdi na mapě
POBOČKY
   
TELEFON +420-389777111
FAX +420-386350053
GSM
   
WWW www.bbhstitkarna.cz Sítotisk,knihtisk,ofset a termotransf. tisk;archové a rolové samolepící etikety;kovové,plastové,eloxované,gravírované a leptané štítky;transparentní číselníky;pivní tácky;fotoluminiscenční tabulky;raznice a nástroje.Graf.zpracování,UV lakování,měření svět.toků dig.kamerou.
   
E-SHOP


 SBORNÍK - Virtuální výstava produktů

 
Popis společnosti
Společnost BBH štítkárna, založená v roce 1992, navázala na tradici výroby štítků v Českých Budějovicích. Kořeny této produkce sahají až do roku 1847 a jsou spojeny s firmou podnikatele J. Stegmanna. Dlouholeté praktické zkušenosti a komplexní servis nás opravňují k tomu, abychom Vám nabídli naše služby při výrobě nejrůznějších kovových i plastových štítků a samolepících etiket. Výrobky zhotovujeme ofsetovou, sítotiskovou, knihtiskovou a razící tiskařskou technikou. Naší snahu o spokojenost zákazníka dokazuje i získání certifikátu systému řízení jakosti ISO 9002 pro výrobu transparentních číselníků. V současné době vrcholí přípravy pro získání certifikátu i pro další části výroby. Firma BBH štítkárna poskytuje kompletní služby od grafického oddělení až po autodopravu. Hlavní výroba je doplněna i vlastní nástrojárnou, která je zaměřena na produkci lisovacích nástrojů a raznic. Naše společnost spolupracuje s více než 2 500 zákazníky na tuzemském trhu či v zahraničí, a to od nadnárodních koncernů po drobnější podnikatele. V současné době zaměstnává společnost téměř 150 spolupracovníků.
 
Nabízené produkty
Se štítky a samolepicími etiketami vyrobenými v BBH štítkárně se můžete setkat na různých produktech textilního, potravinářského a chemického průmyslu, nezastupitelné místo mají v automobilovém a strojírenském průmyslu. Rovněž jejich uplatnění najdete v reklamě a propagaci výrobků. Naše výrobní produkce vychází z těchto základních technických parametrů (při tisku je možná i vzájemná kombinace tiskových technik dle konečného ušití výrobků u odběratelů): Samolepící archové Tiskneme na lesklé a matné papíry, PVC fólie, polyester, polyethylen, polypropylen a další vhodné materiály. Počet barev neomezen, maximální velikost 900 x 600 mm (u malých zakázek je možno tisknout na sítotiskovém stroji naší konstrukce do formátu 1200 x 333 mm). štítky je možno dodat v kartách, pasech nebo v arších bez náseku či s násekem. Poušití pro vnitřní i venkovní účely, reklamní tisky. Odolnost štítků může být zvýšena UV lakováním. Samolepící rolové Všechny druhy papírů a fólií. Barevné provedení čtyřbarvotisk + 1 barva sítotiskem + zlacení thermotiskem, maximální velikost 180 x 135 mm. štítky dodáváme na nekonečném pásu s násekem bez mezer nebo s mezerami, na dutinkách 40, 50, 70 a 76 mm. Poušití v reklamě, označování výrobků, technické štítky a etikety všech druhů. štítky je možné přelakovat UV lakem. Thermotransferový tisk Různé materiály vhodné pro tento druh tisku. Maximální šíře nekonečného pásu je 170 mm. V mimořádně krátkých dodacích termínech je možno reagovat na poptávky zákazníků, a to zejména v oblasti čárových kódů, postupného číslování, malosériových technických etiket a dalších druhů ve velmi příznivých cenových relacích. Eloxované Hliníkový plech 0,5 - 1 mm. Počet barev neomezen, maximální formát 600 x 460 mm. štítky dodáváme stříhané, lisované nebo v tabulkách. Poušití najdou především v atmosféricky velmi namáhaném prostředí (panely strojů a přístrojů, značení výrobků) a v dílenských provozech. Tištěné Kartáčovaný hliník 0,5 - 1 mm, ocelové lakované plechy 0,28 mm, plexisklo, PSH a další plastové folie do tloušťky 2,5 mm. Počet barev neomezen, maximální formát 500 x 500 mm. Jsou vhodné zejména pro prostředí chráněné před vnějšími vlivy (číselníky přístrojů, značení výrobků, reklama pro interiéry). Leptané Nerezový AKV plech 0,5 - 0,8 mm. Dodáváme v tabulkách maximální velikosti 480 x 350 mm. Označení strojů, adresní štítky atd. ve venkovním prostředí. Gravírované (ryté) Barvený hliník a jiné plechy, plasty i vrstvené a další materiály. Velikost dle dohody, lisované nebo stříhané. Označení dveří, informační štítky, klíčové terčíky, výdejní známky atd.
 
Obchodní značky
 
Jiné internetové odkazy vztahující se k firmě
 
Doplňující informace
ISO 9002
 
Produkty dle nomenklatury AdresářObaláře.cz

AdresářObaláře.cz 

Samolepicí materiály pro tisk  Samolepicí materiály pro tisk  Samolepicí materiály pro tisk   

PVC fólie  PVC fólie  PVC fólie   

PP fólie  PP fólie  PP fólie   

PS foliePS foliePS folie 

PET foliePET foliePET folie 

PVC foliePVC foliePVC folie 

Hliníkové fólie a plechy  Hliníkové fólie a plechy   

Kovové folie a plechyKovové folie a plechy 

Obalové síťky  Obalové síťky   

Barvy pro potisk a označování obalůBarvy pro potisk a označování obalů 

Štítky kovové a plastové  Štítky kovové a plastové   

Misky a tácky z papíru a lepenky  Misky a tácky z papíru a lepenky  Misky a tácky z papíru a lepenky   

Etikety a nálepkyEtikety a nálepky 

Grafické etikety  Grafické etikety  Grafické etikety   

Samolepicí etikety  Samolepicí etikety  Samolepicí etikety   

Nálepky  Nálepky  Nálepky   

Měřicí, řídicí a zkušební přístroje jiné  Měřicí, řídicí a zkušební přístroje jiné   

Polygrafické službyPolygrafické služby 

Ofsetový tisk  Ofsetový tisk  Ofsetový tisk   

Sítotisk  Sítotisk  Sítotisk   

Tisk na karton  Tisk na karton  Tisk na karton   

Vysekávání  Vysekávání  Vysekávání   

Lakování  Lakování  Lakování   

Služby v polygrafii jiné  Služby v polygrafii jiné  Služby v polygrafii jiné   

 
 
Copyright © Ing. Kuda Pavel 2002 - 2012 Prohlížením obsahu akceptujete podmínky uvedené ZDE Aktualizace: 24.02.2018 MAPA SERVERU